Протипожежні тренування з учасниками освітнього процесу

17 листопада 2017 року в НВК №2 м. Немирова спільно з ДПРЧ №13 м. Немирова було проведено протипожежні тренування з учасниками освітнього процесу. За сигналом «Учбова пожежна тривога» учні школи організовано залишили приміщення і під керівництвом учителів були розміщені на безпечній відстані.

Рятувальники за викликом адміністрації школи оперативно прибули та продемонстрували високий професіоналізм під час тренувань з ліквідації пожежі. Під час проведення спільних протипожежних тренувань учні мали змогу ознайомитися із сучасною технікою, засобами гасіння пожежі та спеціальним екіпіруванням рятувальників на випадок надзвичайних ситуацій.

Під час підведення підсумків тренувань керівник цивільного захисту НВК №2 м. Немирова Гудима Т. А. та начальник Немирівського районного сектору підполковник служби ЦЗ Довгий О. П., який особисто керував навчанням, залишилися задоволені проведеною евакуацією та вказали на недоліки, на які слід звернути увагу.