Проведені заходи у філії «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів»

Перший тиждень жовтня пройшов в нашій школі насичено та цікаво.

3 жовтня проходила акція «Затишок». Учні школи разом з класними керівниками Гладкою А. Л., Пелішенко Н. В та Міхеєвою Н. Ф. проводили заходи по благоустрою села. Жителі щиро дякували дітям.

Учнями та учителями школи була організована та проведена акція «П’ять картоплин». Основна мета акції – надання допомоги людям похилого віку.

Всесвітній день тварин пройшов весело і змістовно в нашій школі 4 жовтня. Мета – привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту. Було проведено конкурс малюнків «Моя улюблена тварина» Цікаву розповідь підготувала Пелішенко Н. В., змістовні мультфільми переглянули разом з Гладкою А. Л.

5 жовтня в нашій школі відбувся День шкільного самоврядування. Учні з поставленими завданнями справилися на відмінно. На уроках панували злагода, порядок та дисципліна. Учні Токаленко Максим (9 кл.), Шлапак Камелія (7кл.), Довгань Андрій (6кл.) та Яковлєва Анжеліка (6 кл.) провели уроки на високому та достатньому рівні.

Дуже приємно були здивовані учителі та працівники школи, коли учні 6-9 класів запросили усіх на самостійно підготовлений концерт.

Ще одна приємна подія відбулася на святі. Завідувач філії Максімова Н. І. вручила подяку Пелішенко Н. В. за активну участь класу-комплекту в олімпіаді з української мови від проекту «Всеосвіта».

З ініціативи класного керівника 6 класу Пелішенко Л. В. учні школи привітали вчителів-пенсіонерів.

В нашій школі працює дошкільна підготовча група. Діти під керівництвом виховательки Розанцевої Н. М. всебічно розвиваються.