Проведені заходи у філії «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів»

Дуже приємна несподіванка сталася в нашій школі 8 жовтня. До нас завітали гості з Вінниці. Вони знімали кліп про наше мальовниче село Стрільчинці і школу. Діти були в захваті. Учениця 7 класу Вітвіцька Ангеліна дуже талановита дівчинка: вона гарно співає. Нещодавно на студії «Лайм» у м. Вінниця була записана пісня композитора Тетяни Гала-Булгакової «Стрільчинці» з її участю.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Наші діти з радістю відвідують школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння. Вчителька Гладка А. Л. проводить цікаві уроки. Задоволені учні і батьки.

З 08.10 по 12.10 в нашій школі проходив тиждень фізико-математичних дисциплін. Вчителька математики і фізики Пелішенко Л. В. проводила цікаві заходи з учнями 6-9 класів. Було проведено конкурси: усного рахунку, загадок, кросвордів. Діти готували газети,презентації. Було проведено заходи: «Роль фізики у нашому житті», «У світі математичних задач», «Математика і мистецтво», «МІФ-це цікаво». Учні Токаленко Максим та Шах Ірина підготували для усіх цікаві завдання та презентацію з даних предметів.

Учні початкової школи також взяли активну участь. Складали і відгадували загадки на математичні теми. Вчитель класу-комплекту Пелішенко Н. В. провела конкурси: «Математичні терміни», «Знавці прислів’їв та приказок з числами». В 1 класі учні складали «Танграм» з геометричних фігур та проведено захід «Математика в гостях у казки».

10 жовтня учні 6 класу створили виставку робіт на тему: «Природа і фантазія»

Ми любимо сонце і квіти,
І сонце шле нам свій привіт.
Ми роду козацького діти,
Землі української цвіт.

Під таким гаслом проходили в нашій школі «Козацькі забави». Учитель фізичної культури Мазур І. П. та класні керівники початкових класів Пелішенко Н. В., Гладка А. Л. організували дітей на цікаві заходи. Про історію козацтва та різні вікторини провів вчитель історії Заїчко І. М. Найактивнішим учням-учасникам змагань та конкурсів вручили грамоти. Закінчилося свято смачною козацькою кашею. Наші команди показали, що вони – гідні нащадки славного козацького роду та справжні козаки.

В п’ятницю, 12 жовтня, відбувся конкурс серед учнів початкових класів «Український калейдоскоп». Учителька 1 класу Гладка А. Л. та учителька класу-комплекту Пелішенко Н. В. провели театралізовані ігри «Казочка з помилками», «Знайди слова-родичі» та «Я –суфлер».