Проведені заходи у філії «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів»

В суботу 13 жовтня колектив нашої школи, батьки учнів, староста села та небайдужі жителі, зробили гарну справу, почали розчищати парк.

Лінійка, проведена в школі 16 жовтня, особливо сподобалася учням початкових класів. Їх було нагороджено грамотами за активну участь у вікторині «Український калейдоскоп».

Екологічна акція «Посади квіти біля школи» була проведена 18 жовтня. Прийняли участь учні 6- 9 класів під керівництвом Міхеєвої Н. Ф. під девізом: «Подивись навколо і зроби, що треба,понасаджуй квіти, поливай дерева.»

Нашим діткам дуже подобається змагатися між собою. 19 жовтня були проведені «Веселі старти» між учнями 1-4 класів. Класні керівники Гладка А. Л. та Пелішенко Н. В. підготували захоплюючі завдання.

До 74-річниці визволення України від фашистських загарбників у нашій школі був проведений усний журнал «День слави і скорботи». Учителька української мови Колодій Г. М. разом з дітьми написали листи воїнам-атовцям, намалювали малюнки. Діти готували презентацію, плакати. Виставку літератури організувала сільський бібліотекар Кобильняк Т. О.