Проведені заходи у філії «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів»

У неділю 21 жовтня учні, батьки, учителі посадили молоді дерева у нашому парку. Кожна дитина посадила берізку чи дубок.

Учні 1 класу та класу-комплекту разом з класними керівниками Пелішенко Н. В. та Гладкою А. Л. приєдналися до акції «Посади квітку біля школи». Діти принесли квіти з дому і з радістю садили їх біля школи.

Усім сподобався виступ агітбригади «Чарівні промінці», які виступали з програмою «Охорона праці в школі». Класний керівник 7 класу Міхеєва Н. Ф. провела вікторину з ЦО «Багато знати – вміло діяти».

Вчитель історії Заїчко І. М. провів цікавий, пізнавальний захід – правовий калейдоскоп «Обов’язки та права – усьому голова». Презентацію «Права дитини» та відеоролик «Права та обов’язки» підготував учень 9 класу Токаленко М.. Учні 6 класу та Пелішенко Л. В. підготували виступ та листівки на тему: «Великі права маленької дитини». Була проведена вікторина « Права казкових героїв», а також права та обов’язки в різних життєвих ситуаціях.

Дівчатка 6-7 класів під керівництвом вчителя фізкультури Мазура І. П. освоюють ази хореографії.

В п’ятницю, 26 жовтня, учні та вчителі нашої школи принесли квіти до пам’ятника загиблим в роки війни, щоб вшанувати їх пам’ять. Заїчко І. М. та Максімова Н. І. розповіли дітям про подвиг воїнів в роки війни і в наш час.