Проведені заходи у філії «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів»

Щороку на початку зими стартує акція «Наша допомога птахам», метою якої є виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю та почуття відповідальності за довкілля, практична допомога птахам. «Наша допомога птахам» – це виготовлення годівничок і розміщення їх на території школи.

В силу специфіки предмета іноземна мова має великий потенціал, який виховує та розвиває особистість дитини. У своїй практиці учителька нашої школи Максімова Н. І. використовує метод проектів на своїх уроках. Тому підсумковий урок англійської мови у 6 класі по темі «Школа» пройшов на високому рівні. Адже метод проектів є однією з технологій, яка забезпечує особистісно – орієнтований напрямок навчання та виховання.

Голодомор 1932-1933 р.р. – одна з найстрашніших сторінок у новітній історії українського народу. Сколихнулась Україна від скорботи і жалю. Приспустилися від чорного болю жолобних стрічок Державні прапори. Запізнілими дзвонами шукаємо мільйони українських душ, щоби вписати їх в історію Пам’яті. «Не погасити пам’яті вогонь» – таку назву мав урок Пам’яті до Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій, який провів для учнів 6-9 класів Заїчко І. М., вчитель історії. Сільський бібліотекар Кобильняк Т. О. підготувала виставку літератури «Минуле живе, допоки його пам’ятають», було проведено акцію «Засвіти свічку». Класний керівник 6 класу Пелішенко Л. В. разом зі своїми вихованцями провели виховну годину «То був страшний навмисний голод», мета якої поглибити знання учнів про роки голодомору в Україні та його наслідки для українського народу, розвивати вміння грамотно висловлювати свої думки та навчити сприймати різні життєві ситуації, розвивати цікавість до минулого свого народу, виховувати правильне ставлення до історії українського народу.

Цирк! Цирк! Цирк! 28.11 – в нашу школу завітали артисти з розважальною програмою. Діти весело провели час. Приймали участь у конкурсах, отримували призи та солодощі. Усі були задоволені.