Проведені заходи у філії «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів»

24 вересня було проведено тематичну лінійку «День партизанської слави, пам’ять про героїчне минуле народу» (Пелішенко Л. В.).

В школі розпочався «Місячник Цивільного захисту». Уточнено та поновлено плани та схеми евакуацій. (Максімова Н. І., Пелішенко Л. В.). Проведено бесіду з учнями школи про безпеку та захист від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження та як поводитися в екстремальних умовах, відпрацьовано проведення евакуації учнів, вчителів, обслуговуючого персоналу (Міхеєва Н. Ф.).

Учні 6 класу відвідали ветерана війни Шкарапуту  В. О., жителів села Савенко Н. А. та Савенка В. В., Єремейко Д. С., Савенко М. В., Поліщук Г. А., Збаранчук М. Р. вручили їм квіти, співали пісні, бажали здоров’я та миру. Старенькі бажали діткам всього найкращого та дякували, що не забувають їх.

Учні 6 класу завітали до ветерана праці, старожительки села Скакун Антоніни Михайлівни. Бабуся розповіла дітям про свій трудовий шлях, про важкі повоєнні роки, про те, що все життя захоплюється вишиванням, що вишивала рушники, скатерки, подушки, картини, вишиванки для дітей, онуків та правнуків; її вишиванки побували на виставках. Також розповіла, яка тканина та нитки використовуються для роботи, показала, як правильно тримати голку та вишивати. Дітки заспівали пісню, вручили свої малюнки та квіти Скакун А. М.

В початковій школі проведені бесіди про безпеку дорожнього руху. У 1 класі – «Для чого потрібно знати і дотримуватися правила дорожнього руху» , «Безпечна дорога до школи», а також дітки розфарбовували малюнки на дану тематику (Гладка А. Л.), у класі-комплекті – «Наш добрий друг – світлофор» (Заїчко І. М.).

У 6 класі проведено годину спілкування на тему: «Знай і пам’ятай правила дорожнього руху», з метою узагальнити та повторити правила дорожнього руху, стимулювати пізнавальну діяльність учнів, застосовувати теоретичні знання на практиці, дбайливо ставитися до свого життя та здоров’я. Було проведено вікторину, читали вірші, відгадували загадки, співали частівки. Діти намалювали малюнки на тему «Безпечна дорога» (Пелішенко Л. В.).

Встановлено тенісний стіл (Мазур І. П.), а також оформлено виставку учнівських робіт (Пелішенко Л. В., Вишнівський Л. М.).