1 листопада 2017 р. в НВК №2 м. Немирова відбувся психолого-педагогічний семінар з теми “Психологічне і соціально-педагогічне забезпечення та супровід інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах нової української школи”. Питання, що висвітлювалися в процесі роботи семінару неабияк збагатили знання практичної роботи з дітьми, що мають легку розумову відсталість та проблеми із зором. Також було опрацьовано питання впровадження інклюзивної освіти дітей з особливими освітніми потребами в умовах нової української школи та згідно Закону України “Про освіту”. Учасники семінару мали можливість відчути себе людиною з ООП завдяки проведеній вправі “Ярлики”, а також визначили необхідні форми та методи навчання та виховання особливих дітей.