Розпочав роботу літній пришкільний оздоровчий табір «Дивосвіт»

31 травня 2018 року в Немирівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» розпочав роботу літній пришкільний оздоровчий табір «Дивосвіт». Саме тут діти зможуть гарно провести час, порозважатися з друзями, морально загартуватися, духовно збагатитися, відновити здоров’я. Адже здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, але й фізична, соціальна і психологічна гармонія людини, доброзичливі стосунки з людьми, природою, а також із самим собою.

Відкриття табірної зміни розпочалося з виконання Гімну школи, ранкової зарядки з музичним супроводом та вивчення табірної пісні. На урочистій лінійці учні також презентували свої загони.

Окрім цього, вихователі разом із дітьми виготовляли куточки для своїх загонів, підійшовши до цієї справи творчо і завзято. Профілактичні бесіди з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності в таборі, правил поведінки, проведені педагогами, ще раз нагадали учням про те, що відпочинок повинен бути не лише цікавим і веселим, а й корисним і безпечним. Вихованці табору ознайомилися з планом евакуації при пожежі та надзвичайних ситуаціях, також було проведено навчальну евакуацію.

Протягом зміни поруч із дітьми постійно знаходитимуться їх вихователі та помічники вихователів – учні 10-х класів, які піклуватимуться про створення сприятливих умов для відпочинку дітей, толерантної атмосфери для розкриття творчих здібностей кожного вихованця.

А ще сьогоднішній день, маємо надію, запам’ятається усім дітям не тільки іграми, піснями, розвагами, а й смачним обідом у їдальні.

Гарного всім відпочинку!