Розважальна програма “Новорічні усмішки”

Навчання навчанням, а учням, звичайно ж, найцікавіше дозвілля. Саме тому в НВК №2 м. Немирова для учнів 6 та 7 класів були проведені конкурсні новорічні програми. “Новорічні усмішки” – розважальна програма для шестикласників, де команди 6-А, 6-Б та 6-В класів змагалися у веселих конкурсах, які провела педагог-організатор Дремлюга Л. Я. Діти із легкістю поринули в святкову атмосферу ігор та із задоволенням проходили кожен конкурс.

Для учнів 7 класів педагога-організатор Багрій-Кавун О.В. провела новорічну конкурсну програму “Хто зверху”. Дітям сподобалося бути учасникам телевізійного шоу. Дуель чоловічого і жіночого світів поділилась на раунди, що складались із різноманітних конкурсів та ігор. Переможець визначився у фінальному, восьмому раунді – дівчата перемогли хлопців лише на кілька балів. Та це не зіпсувало нікому святкового новорічного настрою.