Шаховий турнір на першість школи

З вересня 2018 року у школі працює шаховий гурток (керівник Радостєв Юрій Вікторович). В гуртку займаються учні початкових і середніх класів.

У лютому 2019 року в НВК №2 м. Немирова пройшов шаховий турнір на першість школи (головний суддя Логоша Г. М., тренер Радостєв Ю. В.). Для проведення турніру був запрошений тренер шахового гуртка Немирівського РЦДЮТ Костюк М.Ф. Турнір проходив у два етапи: 4 лютого – для учнів 2-4 класів, 11 лютого – для учнів 5-9 класів. Юні гуртківці продемонстрували свої вміння. Для багатьох юних шахістів це були перші змагання. Учні школи та учителі з цікавістю спостерігали за тим, як школярі демонстрували свої вміння на шахових дошках. Зацікавлені могли спробувати свої сили.

Переможці І етапу турніру (серед учнів 2-4 класів):

І місце – Коновалов Костянтин, 2-В клас

ІІ місце – Сокольвак Артем, 2-В клас

ІІІ місце – Лучкін Фелікс, 2-А клас

Переможці І етапу турніру (серед учнів 5-9 класів):

І місце – Кавун Анна, 4-В клас

ІІ місце – Нашкородов Віталій, 8-Б клас

ІІІ місце – Мазко Сергій, 6-В клас

На переможців І та ІІ етапів чекає фінальна супергра за першість школи. Тож побажаємо їм успіху!