Щедра корівка Азореля

Здавна славиться подільська земля своїми трударями, плодородними землями, ремеслами, видами діяльності. Виховання любові до пізнання рідного краю забезпечує розвиток особистості школярів, розвиває інтерес до праці, готовності підростаючого покоління до життя.

24 жовтня учні Гуньківської ЗОШ І-ІІ ступенів відвідали виробничі потужності підприємства «Азорель», що знаходяться в с. Мухівці. Діти мали можливість ознайомитися із завершеним цикломвиробництва молочної продукції, дізналися про власні орні площі, спеціалізовану техніку для заготівлі кормової бази, про сучасні приміщення для утримання корів, молодняка, про доїльний зал, який обладнаний нано-комплексом, про устаткування виробництва Німеччини та Ізраїлю для зберігання, охолодження та переробки молока.

«Тварини на фермі утримуються безприв’язно, з вільним доступом до корму, води і виходом “на вулицю”. Генетичний матеріал для розведення дійних корів завезений з Франції. Це породи Голштин і Монбельярд, Висота приміщень ферми досягає семи метрів, що забезпечує постійну циркуляцію свіжого повітря, бо це є важливим для здоров’я тварин,» – розповідав ветеринар дітям. Далі долучився до екскурсії директор компанії «Азорель» – Довгий Сергій Володимирович, який зацікавив історією створення комплексу, повідомив про незвичайну назву, яка в перекладі з древньої рунної мови означає – Життя. Він запозичив ідею формату сімейної ферми за європейськими зразками для своєї муховецької з кількістю від 50 до 100 корів. Така перевага дала можливість у достатній мірі забезпечити індивідуальний догляд за кожною коровою і молодняком.

Школярів зацікавило яскраве розкішне художнє панно на стіні будинку їдальні, що стало візитівкою та окрасою комплексу. Це – квіти соняшника з надписом підприємства. Учні дегустували йогурти справжньої якісної молочної продукції з бактеріальними заквасками торгової марки «Крістіан Хансен» із Данії, що є однією із найстаріших і найдосвідченіших компаній у світі з виробництва такої продукції.

Веселі та задоволені діти з новими незабутніми враженнями повернулись додому, щоб розповісти батькам про цікаву поїздку.

Молочну продукцію ми споживаємо:
Кефір, йогурт, масло завжди вибираємо.
Смакуємо зранку, в обід і вночі,
Бо краще до смаку Азореля харчі.
Фруктові наповнювачі, мед, домашній сирок –
Це крок до здоров’я – успішний урок.
Молоко, простокваша, смачнючі десерти
Виспівують всім свої срібні концерти.
Життя в Азорелі кипить та вирує,
Корови, рекорди. Тут щастя вальсує.
Родині купуйте молочне для вроди,
А якість продуктів – оце нагорода!