Стежками рідного краю

11 червня учні 5-Б та 5-В класів НВК №2 міста Немирова разом із класними керівниками відвідали палац Грохольських-Можайських, а також Вороновицький музей історії авіації та космонавтики України, який розмістився у двох залах палацу.

Діти почули захопливу історію маловідомого відкриття, яке започаткувало еру повітроплавання. Ознайомилися з речовими пам’ятками, пов’язаними з розвитком авіації та космонавтики на Вінниччині та в Україні загалом, зокрема, документами, фотографіями, книгами, сучасним льотним спорядженням, а також особистими речами О. Можайського. Крім того у цій же будівлі учні побачили цікаву виставку присвячену життю і творчості відомого подільського кобзаря Перепелюка.

Після екскурсії по музею, школярі завітали до кінно-спортивного клубу «Максикон». У кожного була можливість зазирнути до конюшні, погодувати коней та поспілкуватисяи з ними. Також, усі відвідувачі скористалися нагодою проїхатися верхи.

Кaтaння нa кoнi цe вiдмiнний вiдпoчинoк, рoзcлaблeння, cпiлкувaння з прирoдoю i твaринoю, якa нe зaлишить бaйдужим нi дoрocлoгo, нi дитину.

Класні керівники 5-Б і 5-В класів Бережок С. В. та Патара А. О.