Безпечний Інтернет

Всесвітній День безпечного Інтернету покликаний привернути увагу до проблем порушення прав і свобод людини в інтернеті та шляхів їх подолання. Вкрай важливо говорити зі школярами про те, що інтернет може приховувати небезпеку. Але важливіше навчити захищатися від небезпек, слідувати правилам спілкування та поведінки в мережі. Учитель інформатики Пелішенко Л.В. провела урок для учнів «Безпека в інтернеті», виготовила пам’ятки з корисними порадами для батьків та правила роботі в мережі для учнів. Учні 2-4 класів (класоводи Гладка А. Л., Пелішенко Н. В.) 7, 8 класів (вчитель інформатики Пелішенко Л. В.) взяли учать у конкурсі від Всеосвіти «Основи кібербезпеки». Учні 2-9 класів взяли участь у конкурсі освітнього порталу «На урок» « Безпечний інтернет». Ці конкурси є важливими для школярів, адже мало вміти працювати в мережі Інтернет, потрібно працювати безпечно. Питання змушують задуматися, аналізувати та критично оцінювати інформацію. Діти отримали яскраві нагороди: дипломи та сертифікати та пам’ятки про те, як безпечно поводити себе в інтернеті.