Святкові заходи до Дня святого Миколая

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається з небес, щоб нагородити малюків за їхні добрі вчинки.

Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого  Миколая завжди вважали заступником і покровителем дітей. Тож саме вони найбільш чекають на це свято. Адже малеча згає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм довгоочікувані подарунки. Цього святкового дня в нашій школі відбулись святкові заходи:

• Акція для учнів початкових класів “Вітання від Святого Миколая”  солодкими подарунками;
  • Акція “Добро починається з тебе” – привітання дітей пільгових категорій  солодкими подарунками;
  • Майстер-класи з виготовлення новорічних прикрас;
  • Свято “Іде Святий Миколай” у 1-Б класі;
  • Літературно-музична композиція 6-В класу “Святий Миколай зійшов з небес” для учнів 3-4 класів.