Свято квітів «Моя квітуча Україна»

Зернини квітів з зернами любові
Нехай на всіх планетах проростуть!

Всі ми з нетерпінням чекаємо приходу величавої і чарівної красуні – осені, яка дивує нас своїми барвами. Цікавий і чарівний світ квітів. Нема, мабуть, жодної людини, яка б не була закохана у квіти. Вони такі ніжні і духмяні, мають різноманітну форму і забарвлення, кожна з них викликає певні почуття, дарує незабутні враження.

17 вересня в Гуньківській школі відбулася традиційна виставка квітів та декоративних композицій з природного матеріалу. Цього року вона пройшла під гаслом «Моя квітуча Україна». У виставці взяли участь учні 5-9 класів. Тут були представлені композиції, виготовлені лише з квітів.

Цьогорічні композиції підкорили всіх винахідливістю, оригінальністю та патріотизмом. Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися учні, батьки та учителі школи. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.