Свято обдарованих дітей

У НВК №2 м. Немирова відбулося Свято обдарованих дітей. Недаремно саме 1 червня було відзначено найталановитіших, найстаранніших, найуспішніших, саме в цей день світова громадськість відзначає Міжнародний день захисту дітей. Його було проголошено ще в 1949 році Міжнародною демократичною федерацією жінок. Відтоді 1 червня День захисту дітей відзначається на всій планеті.

У своєму виступі директор НВК №2 м. Немирова Т. А. Гудима відзначила, що першочерговим завданням Нової української школи є відкриття здібностей дитини, їх розвиток, відзначення як інтелектуальних, так і творчих успіхів учнів.

Нагородження відбулося в багатьох номінаціях. За високі досягнення в навчанні учні 3-8, 10 класів отримали 78 Похвальних листів. Також відзначили переможців ІІ (районного) етапу всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, спортивних змагань, конкурсів-захистів наукових робіт МАН, різноманітних акцій. Успішною була участь школярів у І Всеукраїнській інтеренет-олімпіаді «На урок»: 76 дипломів І ступеня, 47 – ІІ ступеня, 74 – ІІІ ступеня. Активно впродовж року учні брали участь у міжнародних дитячих наукових конкурсах «Колосок», «Соняшник», «Олімпус», «Левеня», «Бебрас».

Усі ще раз переконалися, наскільки корисне й потрібне таке свято для учнів, адже визнання успіху і самою дитиною, й дорослими – прекрасний стимул для нових звершень. Сподіваємося, що в наступному навчальному році учні здобудуть ще більше перемог!

Другий табірний день