Свято-виставка «Осінній ярмарок» у філії «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів»

На початку осені, коли багато природного матеріалу для виробів із свіжих овочів, фруктів та квітів та для того, щоб розкрити красу осінньої пори у рідному краю; розвивати почуття захоплення, розвивати кмітливість, уяву та дати можливість учням показати свої здібності, творчість, ініціативу у філії «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів» провели свято-виставку «Осінній ярмарок». 17 вересня вироби учнів з квітів, трав, овочів та фруктів, вражали розмаїттям кольорів, фактур, тематики, форм виконання, матеріалів та підкорили всіх своєю різноманітністю, оригінальністю, винахідливістю, креативністю та гумором. Особливу подяку висловлюємо батькам учнів за активну участь у створенні композицій, та вихованню у їхніх дітей естетичного смаку.

Заєць – переможець свята