“Тепло твоїх долонь”

НВК №2 м. Немирова – це велика дружна родина, у якій панує добро, взаємоповага,  взаємодопомога. Тому, враховуючи реалії сьогодення, учні та педагоги  закладу  ось уже третій рік активно долучаються до волонтерського руху.

22 вересня 2017 року була проведена волонтерська акція “Тепло твоїх долонь”,  під час якої учні 1-4 класів зробили малюнки, старшокласники написали листи, виготовили обереги, а найголовніше –  домашню випічку для солдатів на передову. 47 ящиків пиріжків, тістечок та печива повезли волонтери в зону бойових дій. В  Мар’їнку, Авдіївку, Піски  та інші населені пункти зони АТО, де стоять наші добровольчі сили, долинули щирі слова подяки, наша палка підтримка та домашнє тепло.

Бійці дякували учням школи за підтримку та передали волонтерами від Медичного батальйону «Госпітальєри» подяку вчителям за патріотичне виховання  підростаючого  покоління.

«Ваша допомога та підтримка є важливою та незамінною для нас!  Запорука успіху – єдність тилу і фронту! Слава Україні!» –  ці слова, які передали  нам бійці, вселяють надію про те, що ми разом робимо одну велику спільну добру  справу.