Тиждень фізичної культури і спорту у філії «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів»

Доброю традицією є у нашій школі проведення тижня фізичної фізкультури і спорту. Адже всім відомо, що найціннішим скарбом кожної людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Участь взяли учні 1-9 класів. Вчитель фізичної культури Мазур І. П. провів урок на тему: «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя та зміцнення миру» на якому учні отримали цікаву, пізнавальну та вичерпну інформацію. Вчителі початкової школи Гладка А. Л. та Пелішенко Н. В. провели бесіду з учнями 1-4 класів про важливість ведення здорового способу життя та необхідність займатися фізкультурою і спортом. Також проводились змагання з малюкболу, метання малого м’яча з місця, бігу на 30 м., настільного тенісу. Була проведена естафета для учнів 6-9 класів.