Традиційний осінній благодійний ярмарок

Щороку у Гуньківській ЗОШ І – ІІ ступенів , у переддень осінніх канікул, проводиться благодійний ярмарок. За останні роки ця подія стала чимось більшим, ніж проста сільська «торгова зустріч», це справжнє сімейне свято. Цей ярмарок став справжньою гуньківською родзинкою, де всі учасники занурюються у давні народні традиції.

Учні разом з батьками старанно готували різноманітні смаколики. Чого тільки не було на столах: і солодощі, і пироги, і бутерброди, і піца, і соки домашнього приготування, і наливні червонобокі яблука, і соковиті груші…

Але, як годиться на ярмарку, не обійшлося без веселощів, адже учні підготували цікаві жартівливі номери, співали пісні, розповідали гуморески. Учні молодших класів порадували глядачів виступами-інсценізаціями «Весілля Морквини» та «Ти ж мене підманула», українськими народними та сучасними піснями. Не обійшлось на ярмарку і без циган. І, як годиться, «жінки чоловіків продавали», жартома, звичайно.

Продавали, купували, торгувались, продавці як могли привертали увагу до свого товару. Серед присутніх батьків, учителів, односельчан, які завітали на ярмарок , не залишилось байдужих: усі намагалися взяти активну участь у придбанні солодощів, здоби, сувенірів. Ніхто не залишився без гостинця.

Ось і скінчився гучний ярмарок. Все продано-розпродано, а що не продалось — подароване, бо є всього доволі, хай усі будуть ситі і здорові, хай усі живуть у достатку і в радості.