Цікава математика після уроків

Вчителька нашої школи Пелішенко Л. В. в позаурочний час організовує різні форми позакласних занять з математики. Адже вони позитивно впливають на розвиток творчих здібнос­тей дітей, сприяють формуванню вміння обчислювати приклади та розв’язувати задачі, креслити геометричні фігури, визначати пери­метр, площу, об’єм тощо, вибираючи при цьому раціональні прийоми роботи. Вони дозволяють прищепити учням практичні навички та вміння. Викликаючи в школярів цікавість до окремих видів роботи, вчителька стимулює розвиток інте­ресу до всієї математики в цілому. Учні малюють малюнки, складають кросворди, казки, вірші на математичну тематику. Також беруть участь у конкурсах, вікторинах, іграх.

З метою формування в школярів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого; для закріплення навичок розв’язування простих і складених задач, з урахуванням вікових особливостей учнів, формування інтересу до читання творів про Українське Козацтво, для учнів 6-7 класів вчителька математики Пелішенко Л. В. та вчитель історії Заїчко І. М. провели гру-змагання «Козацький турнір математиків». Учні поєднували свої знання історії та логічні математичні міркування під час гри. Всім було цікаво, пізнавально та весело.