Цікаві новорічні зустрічі

Канікули. Хто не любить їх, особливо взимку, коли сніг наколо, у хаті святкова ялинка, колядки, щедрівки. Скільки радості від подарунків, новорічних зустрічей, цікавих подорожей. Ось така нагода випала 3 січня учням Гуньківської ЗОШ І-ІІ ступенів. З новорічними віншуваннями завітали вони у Немирівський центр дитячої та юнацької творчості. Справа ніби звична, але раді були нам директор центру Мрищук А. Є., методисти, учителі, інші працівники Будинку школяра. Щиро і змістовно розповідала Алла Євгенівна про гуртки, які працюють в Центрі дитячої та юнацької творчості, презентувала учнівській увазі виставку робіт гуртківців та розповіла про плани на майбутнє. Розкриття душевних творчих скарбів, відкриття їх для суспільства, виховання особистості на основі ключових компетентностей – найцінніша якість сучасної позашкільної освіти для формування майбутньої еліти нації. Діти ставили запитання, цікавились досягненнями інших дітей та прагнули дізнатись більше про Немирівський центр дитячої та юнацької творчості.

Не менш цікавою була екскурсія в музичну школу м. Немирова. 49 років існує вона у нашому місті. Славні традиції та звичаї панують у стінах цього закладу. Чимало дітей усього Немирівського району приїздить сюди, щоб отримати музичну освіту, а згодом мріють навіки пов’язати своє життя із світом музики. Радісно зустріли школярів учителі по класу скрипки – Маслова О. О. та по класу фортепіано – Добровольська Т. С., які розповіли про музичні інструменти, моральні якості музикантів-початківців та силу волі для занять з музики.

Кожен вихованець усвідомив, що заняття з музики – це нелегка, але дуже корисна справа. Діти дякували екскурсоводам за гостинність та доброзичливі розповіді про своїх здобувачів музичної освіти.

Такі екскурсії забезпечили школярам гарний настрій та позитивні емоції на цілий день.