Тиждень фізико-математичних дисциплін в Стрільчинецькій ЗОШ І-ІІ ступенів

З метою формування пізнавального інтересу учнів до вивчення предметів фізико –математичного циклу, поглиблення знань здобутих на уроках та використання їх на практиці, сприяння атмосфери взаємоповаги між учнями та вчителями з 30.09 по 04.10 у нашій школі проводився тиждень фізико-математичних дисциплін, під час якого були проведені різноманітні ігри, конкурси та змагання, аукціон шкільних речей, схожих на геометричні фігури, в яких були задіяні усі учні школи. Учні 1-4 класів та їх класоводи Цвень О. О., Гладка А. Л., Пелішенко Н. В. проводили конкурс малюнків з математичних фігур, математичну вікторину, конкурс знавців математики, усного рахунку, переглядали мультфільми. З учнями 5-9 класів вчителька математики фізики та інформатики Пелішенко Л. В. проводила заходи: «МІФ (математика, фізика, інформатика) у нашому житті», «Математика і я», конкурси ребусів, кросвордів, малюнків, виконаних у графічному редакторі (2-5 класи), випуск тематичної газети, досліди та експерименти з фізики, змагання та вікторини, створення презентацій на відповідну тематику.