У колисці духмяного хліба

Немає у світі найбільшого скарбу, ніж свіжий духмяний хліб. Іноді ми не замислюємося над тим, скільки людей працювало для того, щоб він з’явився у нас на столі. Ближче ознайомитися з дуже корисною і важливою справою, випічкою хліба, мали можливість учні-гуртківці Немирівського центру дитячої та юнацької творчості на базі філії «Гуньківська ЗОШ І-ІІ ступенів» під час зимових канікул.

На прохідній хлібозаводу Немирівського комбінату кооперативної промисловості дітей привітно зустрічала Ромась О. М., яка провела екскурсію по підприємству. Технолог розповіла про екологічно чисті продукти хлібозаводу та історичні факти створення підприємства.

Немирівський хлібозавод з 1960 року, під умілим керівництвом

Сокольвака П. Д., забезпечує мешканців міста Немирова та району хлібом. На сьогодні – це єдине підприємство з виробництва хлібобулочних виробів за класичними українськими рецептами, корисними для здоров’я. Немирівський комбінат кооперативної промисловості має лабораторію, яка постійно проводить контроль якості сировини та готової продукції.

Ознайомлення з підприємством починалося з цеху, в якому звичайне борошно, закваска, вода і сіль перетворюються на тісто. І тільки пройшовши всю технологічну лінію, сира маса стає ароматною булочкою або хлібом.

Учні мали можливість побачити як величезні машини замішують тісто, висипають його у розподільний короб, як із тіста формують хліб,зважують його на вазі, як палять в печах дровами та пелетами, регулюють температуру, забезпечуючи високотехнологічний процес сходження хліба, як пекар виймає хліб у рухомі контейнери. Дітям показали унікальне обладнання, що дозволяє нарізати хліб на тонкі скибочки без торкання людських рук. Вони дізналися все про роботу фахівців, які вкладають тепло душі та серця в улюблену продукцію.

Гуньківські школярі вітали працівників заводу колядками та віншувальними віршами з Новим 2019 роком. Кожен був зворушений та вдячний за щирі слова.

Від кількості різноманітних виробів у дітвори розбігалися очі, а від запаху свіжовипеченого хліба на виробництві неможливо було встояти. Тож школярі виступили в ролі незалежних експертів і особисто провели дегустацію нарізаної плетінки, печива. Усі діти з гарним настроєм дякували за цікаву та змістовну екскурсію.