«України краса починається з кожного з нас»

Таку назву мав звітний концерт школи, який відбувся 16 травня у районному будинку культури. Присвячений він саме сім’ї, родині та нашій славній Україні! Адже причина дуже поважна: 15 травня у всьому світі відзначають Міжнародний День сім’ї.

Це незвичайне свято – воно зіткане із доброти та щирості, ніжності і любові. Воно рідне, сімейне, де є мама, тато, братики і сестрички, там завжди весело, радісно і сонячно. Це свято сім’ї, родини, а подарували його немирівчанам учні Немирівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» Немирівської міської ради Вінницької області.

Великий зал РБК був переповнений. Славили матір, славили батька, прославляли рідну землю, яку теж можна порівняти з матір’ю, яка виховує гідних громадян Батьківщини. Життя кожної людини починається з родини, а любов до батьків у кожного покоління переходить згодом у любов до рідної України – квітучого краю, нашої спільної домівки, стаючи єдиною великою родиною під назвою український народ. Танцювальний зразковий аматорський колектив «Перлина» та ансамбль бального танцю «Ритм» подарували глядачам чудові запальні танці, звучали пісні у виконанні шкільного хору, вокальних ансамблів «Дзвіночки», «Оберіг», «Музична хвиля», «Посмішка», «Ровесник», солістів-вокалістів. І треба сказати, що і малі школярики, і старшокласники приготували дуже цікавий, розмаїтий концерт. А по закінченні концерту учні роздавали усім, хто прийшов подивитися їх виступи, чарівні зірочки із найкращими побажаннями, виготовлені власноруч.

Тож цілком заслужено дякували юним артистам, хвалили їх перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський, заступник міського голови з гуманітарних питань Іван Дзюбак, голова районної профспілки освітян Таїсія Гуцалюк, а представник Немирівського коледжу будівництва та архітектури Сергій Лаврентьєв від імені колективу коледжу вручив діткам солодкі дарунки. В свою чергу директор НВК Тетяна Анатоліївна Гудима наголосила, що у нашому закладі завжди підтримують обдарованих дітей, прикладають максимум зусиль для їх творчого розвитку, та подякувала гостям за увагу до школи і її вихованців.