Урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 9 класів НВК №2 м. Немирова

Вперше в Україні покоління випускників отримує  документи  про закінчення школи без традиційного останнього дзвоника та випускного вечора. 12 червня 2020 року отримали свідоцтва про  базову загальну середню освіту 79 випускників 9-А, 9-Б, 9-В класів НВК №2 м. Немирова. Урочистість відбулася на шкільному подвір’ї з дотриманням усіх вимог карантину: всі присутні були в масках, дотримувалися дистанції, для кожного класу свято проводилося окремо.

З напутнім словом до  випускників звернулася директор школи Гудима Тетяна Анатоліївна та вручила випускникам свідоцтва й нагороди, відзначила найактивніших батьків, подякувала класним керівникам.

Звучали задушевні, щирі слова від класних керівників, спогади, що бентежать думку, чарують душу, навівають згадку про роки навчання та улюблений клас.

Зі словами вдячності зверталися до батьків та педагогів  і самі випускники, подарували на згадку пісню.

Сьогодні ми стали свідками важливої події в житті наших учнів: вони закінчили школу ІІ-го ступеня. Частина учнів продовжить своє навчання у школі ІІІ-го ступеня, інші ж навчатимуться в різних закладах, самостійно будуватимуть свій життєвий шлях.

Ми не прощаємось з вами, дорогі наші дорослі діти. Ми говоримо: «До зустрічі»!

Подвійне свято для Фокіної Алли Ігорівни: син – випускник 9 класу, і мама – класний керівник випускного класу