Важлива професія

Про важливість робітничих професій та величезний попит на них в нашій країні ми часто чуємо з екранів телевізорів, проте більшість випускників школи віддають перевагу при вступі вузам, які готують спеціалістів в області економіки, педагогіки, права, юриспруденції, ІТ-технологій, а не робітничих професій. Хоча, наприклад, у європейських країнах лише 30% випускників здобувають вищу освіту, решта – опановують робітничі професії.

Ознайомити хлопців 9-х класів з деякими професіями, які застосовуються в автосервісі, запропонував керівник приватного підприємства СТО «Немирівавто» Глиняний С. В. Учні 9-Б та 9-В класів зустрілися із Сергієм Вікторовичем, який сам провів їм екскурсію підприємством та розповів, яку роботу виконують працівники, продемонстрував найсучасніше обладнання майстерень, яке обслуговують професіонали. Наприкінці зустрічі він підкреслив, що потрібно мати добру професійну підготовку, а ще – постійно розвиватись та навчатись.