Вибори президента учнівського парламенту

Учнівське самоврядування в нашій школі існує багато років. Воно здійснюється через роботу учнівського парламенту, на чолі якого стоїть президент школи. Вибори до парламенту проводяться кожного навчального року.

Основною метою учнівського самоврядування школи є виховання творчої, соціально активної особистості, здатної до саморозвитку й самореалізації.

28 вересня в Гуньківській ЗОШ І-ІІ ступенів шляхом таємного голосування відбулися вибори президента школи. Серед трьох претендентів перемогу здобула учениця 9 класу Хизова Юлія.

Процес учнівського самоуправління дає можливість удосконалювати систему виховної роботи та створювати належні умови для виявлення, підтримки та розвитку здібностей , обдарувань школярів, задоволення їх інтересів, духовних запитів, потреб у професійному визначенні, вихованні інтелектуальної еліти нації.