Відбулася атестація педагогічних працівників

З метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, зростання їх майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу 25 березня 2019 р. в закладі освіти відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії НВК №2 м. Немирова. Голова атестаційної комісії, директор школи Гудима Тетяна Анатоліївна зазначила, що відкритість і гласність перебігу атестації сприяла створенню товариських стосунків у педагогічному колективі та є потужним мотивом фахового й особистісного зростання кожного педагогічного працівника. Цьому сприяли різноманітні форми методичної роботи, спрямованої на виявлення, вивчення, пропаганду та поширення оригінального та інноваційного досвіду через презентації педагогічних знахідок, показові уроки та виховні заходи, аукціони методичних ідей, конференції, семінари, творчі звіти тощо.

У 2018-2019 н. р. згідно списку було про атестовано 22 педагогічних працівників, з них 16 – педагоги НВК №2 м. Немирова, 6 – учителі філій: Гуньківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – філії Немирівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Немирівської міської ради Вінницької області та Стрільчинецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – філії Немирівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Немирівської міської ради Вінницької області. Атестаційною комісією було проаналізовано можливості педагогів, результативність освітньої діяльності кожного в міжатестаційний період. Основну увагу звернено на такі результати роботи: якість навчальних досягнень учнів з базових дисциплін; підготовка призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, спортивних змагань; обмін досвідом роботи на сторінках періодичної преси, фахових видань та інтернетпорталів; підготовлені методичні розробки, посібники; результат участі школярів у зовнішньому незалежному оцінюванні; участь у семінарах тощо.

Вивчивши результати педагогічної діяльності педпрацівників, ухвалено рішення про відповідність займаним посадам 7 педагогів, а також 4 з них – про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»; 1 – про продовження на п’ять років строку дії раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»; 1 – про продовження на п’ять років строк дії раніше встановленого тарифного розряду (відповідно до наказу МОН України від 26.09.2005 р №557 зі змінами, затвердженими наказом МОН України від 20.01.2017 р №81) – 11 тарифний розряд; 1 – про продовження на п’ять років строк дії раніше встановленого тарифного розряду (відповідно до наказу МОН України від 26.09.2005 р №557 зі змінами, затвердженими наказом МОН України від 20.01.2017 р №81) – 10 тарифний розряд.

Засвідчивши зростання майстерності педагогів, атестаційна комісія НВК №2 м. Немирова прийняла рішення порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти Немирівської міської ради про ухвалення рішення про відповідність займаним посадам 15 педагогічних працівників. На засіданні, що відбулося 05 квітня 2019 р., цих педагогів проатестовано на відповідність займаній посаді, крім того, 5 із них – на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»; 3 – присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 3 – присвоєно педагогічне звання «старший учитель»; 2 проатестовано на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель»; 3 – на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист»; 2 педагогам присвоєно педагогічне звання «учитель-методист». На відповідність займаній посаді проатестовано заступника директора з виховної роботи.

Бажаємо педагогам творчих злетів, професійних успіхів та постійного самовдосконалення!