Відбулося засідання педагогічної ради

У Концепції Нової школи України визначено, що «освіта є ключовим елементом національної безпеки, а людина – це найцінніший актив держави. Освіта повинна бути чинником економічного зростання, джерелом національної єдності, засобом соціального просування кожного громадянина». Саме про якісну освіту говорилося на засідання педагогічної ради НВК, що відбулося 02.11.2017 р. з теми: “Особливості організації навчально-виховного процесу в сучасній школі. Визначення пріоритетних напрямів діяльності школи на сучасному етапі”. Засідання педагогічної ради проводила директор школи Гудима Т.А. На порядку денному стояли питання, що стосувалися змін в освіті. Це і прийняття нового Закону України про освіту, і концептуальні положення стратегії розвитку Нової української школи, і шляхи реалізації проблеми формування готовності сучасного педагога до роботи в новій українській школі. Педагоги навчального закладу розглянули питання використання інноваційних підходів до творчої індивідуальної діяльності учнів з метою виховання в них стійкої позитивної мотивації до навчальної діяльності. Цікавило педагогів і питання формування методичної компетентності педагога. Колеги поділилися власним педагогічним досвідом з урахуванням особливостей змін у сучасній школі. Виступи були цікавими і супроводжувалися яскравими та змістовними презентаціями.