Відкритий районний шаховий турнір

26.05.2019 року на базі Брацлавського НВК відбувся відкритий районний шаховий турнір, присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Змагання проводилися з метою популяризації шахової гри серед учнівської молоді. В змаганні приймали участь 8 команд: 2 команди – Брацлавський НВК №1, 1 команда – Брацлавський НВК, НВК № 1 м. Немирів, НВК №2 м. Немирів, Ковалівський НВК, Тульчинський БДЮ, Дубовецька ЗОШ I-III ступенів. Склад команди 4 особи: 3 юнаки і одна дівчина. Перед учасниками змагання виступили директор Брацлавського НВК Куляс Н. О. і заступник селищного голови смт. Брацлав Марчук А. О., які побажали юним шахістам перемоги і відзначили, що найкращим шляхом підвищення шахової майстерності шанувальників королівської гри є постійна участь у різноманітних шахових змаганнях , в яких будуть відкриватися нові шахові таланти. Учасники турніру були розподілені на дві групи за віковими категоріями. У молодшій групі командні призові місця здобули: 1 місце Брацлавський НВК №1 – 8,5 очок , 2 місце – Брацлавський НВК 7,5 очок, 3 – місце НВК № 2 м. Немирова 7 очок. В особистій першості серед учасників шахової команди НВК №2 м. Немирова перемогу здобули: 1 місце – Сокольвак А. (1 дошка), 1 місце – Коновалов К. (2 дошка), 2 місце – Харлан С. (4 дошка). В старшій групі результати командної першості такі: 1 місце – Ковалівський НВК (22 очок), 2 місце – Брацлавський НВК №1 (19 очок), 3 місце – Тульчинське БТЮ (16 очок).

Приватні підприємці смт. Брацлава подружжя Дончик С. Ф. та Дончик Л. Д. організували для учасників змагання солодкий стіл. Переможці змагання отримали грамоти і призи від Брацлавської селищної ради (голова Мазур В. П.).