Всеукраїнський проект «Майбутнє Вінниччини – талановиті діти»

За підтримки Видавничого центру «Перлина» (генеральний директор В. Шеремета), Президента Малої академії наук України Станіслава Довгого 1 квітня 2018 року у м. Вінниця в приміщенні Будинку офіцерів відбулася презентація Всеукраїнського проекту «Майбутнє Вінниччини – талановиті діти». В рамках даного проекту була презентована однойменна книга. Це розповідь про обдарованих та перспективних дітей, а також їх педагогів. У рубриці «Педагогічна еліта Вінницької області» відзначено:

• Стебновську Н. І.
  • Довгу Л. А.
  • Маринича Ю. В.
  • Дремлюгу Л. Я.
  • Пузаєнко О. Б.
  • Цимбал І. Л.
  • Килівник О. П.

У рубриці «Гордість та надія Немирівського району» презентовано здобутки таких школярів:

• Ольги Марущак (6-В клас)
  • Олександра Ведибіди (9-В клас)
  • Артура Евтушенка (3-А клас)
  • Максима Астаф’єва (7-А клас)
  • Валерії Маринич (7-А клас)
  • Вікторії Кабашної (10-Б клас)
  • Анни Будзінської (7-А клас)
  • Богдана Костенка (2-В клас).

У рубрику «Авангард юних талантів Вінниччини» внесено прізвища школярів НВК №2 м. Немирова (всього 59 чол.), які працюють над собою, вигартовують власні природні уміння і здібності, мають досягнення в різних галузях науки, мистецтва, спорту тощо.

Вітаємо усіх учасників проекту, їхніх педагогів та батьків. Зичимо подальших успіхів, натхнення, яскравих ідей та здійснення всіх планів та мрій.