Всеукраїнський урок місцевого самоврядування у рамках проекту “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні”

19 грудня 2017 року учні 10-А та 10-Б класів НВК №2 м. Немирова стали учасниками Всеукраїнського уроку місцевого самоврядування у рамках проекту “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні”, який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, який проходив у режимі веб-трансляції. На зустрічі із лідерами учнівського самоврядування були присутні: віце-перм’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко; заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей; директор Центру аналізу та розробки законодавства Асоціації міст України Олександр Слобожан.

На сайті під час трансляції уроку зареєструвалися 600 закладів освіти України, які попередньо відправили свої запитання до спікерів. Проходила зустріч в залі Американського дому в Києві. Методом «випадкового вибору» обиралися запитання і спікери озвучували відповіді на них. Дітям роз’яснили переваги децентралізації в Україні, значення та повноваження місцевих громад та роль учнівського самоврядування у розвитку школи та громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *