Випуск з початкової школи

У п’ятницю, 24 травня, 4 клас філії «Гуньківська ЗОШ І-ІІ ступенів» відсвяткував свій перший випускний у школі.

Час летить невблаганно і змінює усе, що нас оточує.

Усе має початок і кінець. Ось так і наші четвертокласники попрощалися зі своєю першою вчителькою, з початковою школою.

Свято випуску було напрочуд красиве, щемливе, зворушливе… Діти згадували свої перші кроки у школі, великі і маленькі досягнення.

В житті все починається з них, вчителів – вірних, світлих носіїв мудрості і знань. Легшим стає життєвий підйом, якщо поруч, кристально-чистим світлом, гріє наставник від Бога. З кожним кроком приходить розуміння того, що чим вище піднімаєшся, тим теплішим стає цей надзвичайний вогник, що гріє душу. Вогник доброти люблячого і розуміючого, часом суворого і принципового вчителя.

Здається, лише недавно наші маленькі першачки крокували на зустріч своїй першій вчительці – Дерев’янко Олені В’ячеславівні, а вже прийшов час прощатися та переходити на іншу стежину, яка веде в доросле життя. Скільки б не минуло років з того часу, як пролунає останній дзвінок, але спогади про першу вчительку назавжди залишаться в душі.