За любов до рідної землі, спасибі, дорогі учителі!

Із безлічі професій на Землі,
Які вже є, яких ще будуть вчити, –
є головна, як віщий, сущий хліб,
і назва цій професії – Учитель!

Такими слова розпочалось урочисте святкування Дня вчителя в Гуньківській ЗОШ І-ІІ ст. Діти висловлювали сердечну вдячність педагогам за їх невтомну працю, недоспані ночі та щиру підтримку. Сократ говорив: «Істинне знання не можна вкласти у свідомість учня ззовні, воно повинне вирости з глибин його особистості і за допомогою учителя вийти у світ».

Із поздоровленнями до вчителів звернулись найстарші представники шкільної родини – дев’ятикласники. Їхні дзвінкі голоси, щирі слова та ніжні погляди служили бальзамом не для однієї вчительської душі. Висловити вдячність за вірність професії досить важко, проте вони це зуміли.

Велике щастя мати вчителя доброго, щирого, який навчає бути Людиною. Велике щастя мати мудрого, талановитого наставника, який уміло передає свої знання та вміння. А найбільше щастя для вчителя – бачити у своїх учнях продовження себе.

У якості подарунка своїм учителям, щоб хоч на день вони змогли забути про працю, дев’ятикласники проводили уроки самостійно, завчасно підготувавшись до них.

Діти зуміли проявити себе, відкрили у собі нові таланти. Можливо, не всі з них стануть педагогами, проте після такого досвіду, вони безперечно почнуть більше цінувати вчительську працю.