Заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму

19 вересня у філії «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ст.» було проведено заходи:

Урок Мужності до Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму, приурочені вшануванню пам’яті військових, полеглих у боях під час Другої світової війни та мирних жителів багатьох країн та національностей, які загинули під бомбами, від хвороб, голоду та холоду у концтаборах. Провів вчитель історії Заїчко І. М. Він звернув увагу учнів на те, що Україна входить до числа країн, найбільш постраждалих у роки війни – як від воєнних дій, так і від військових злочинів, що на українській землі відбулася значна частина стратегічних та наступальних операцій Другої світової війни та було розгромлено більше половини нацистських військ; розповів про внесок жителів нашого села у боротьбу проти фашизму.

Кобильняк Т. О., сільський бібліотекар, організувала виставку художньої та документальної літератури на дану тематику, а також порадила, які книги корисно почитати.

Хвилину спогадів про події війни у нашому селі, а саме про німецьку та румунську окупацію, облави, вивіз молоді на роботи в Німеччину, записані з розповідей вчителя історії нашої школи Матвеєва П. М., жителя села Лисака В. М., спогадів очевидців провела для учнів Пелішенко Л. В.

Діти переглянули відеосюжети «Памяті жертв фашизму», «Голоси війни», які підготувала Пелішенко Л. В.