Заходи в філії “Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів”

У філії «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів» одинадцятого вересня класний керівник 6 класу Пелішенко Л. В. підготувала і провела виховний захід «Хай оживає істина стара: людина починається з добра», метою якого було ознайомити учнів з поняттям «добро»; учити цінувати його; закріпити знання учнів про загальнолюдські цінності; розвивати вміння використовувати слова ввічливості; виховувати любов і повагу один до одного, до старших людей; бажання творити добро. Почали захід із привітання в ігровій формі, далі діти читали вірші, писали твори про добро, грали ігри, закінчували вірші ввічливими словами, з’єднували частини прислів’я про добро та добрі вчинки. Було проведено фізкультхвилинку «Сварка та примирення». Діти зробили висновок, що добро – це все позитивне в житті людей, що відповідає їхнім інтересам та бажанням, мріям. Погані риси, про які згадували в процесі роботи «викинули» у кошичок сміття. Створили Сонечко Добра свого класу, подарувавши один одному часточку доброти; малювали Квітку Доброти, у якої стебло-це добрі думки, листочки – добрі слова, пелюстки квітки-це добрі справи. Закінчили захід словами:

Щедро ллє проміння сонце у твоє й моє віконце.
Щоб в теплі ми виростали й світло людям дарували.
І де б на світі не були, щоб завжди любов несли.
Щастя, радість і тепло, щоб чудово всім було.
В світ прийшли ми: я і ти – для любові й доброти.

Продовжуємо роботу по оновленню нашої школи.