Заходи, проведені в філії «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступені»

Школа в житті кожної дитини відіграє важливу роль, адже вона є не лише місцем, де отримують знання, а й джерелом спілкування, відпочинку, творчості, тут комфортно та безпечно. В нашій школі проводяться різноманітні заходи, щоб сприяти навчанню, вихованню та розвитку дітей.

На базі нашої школи було проведено семінар-практикум для вчителів математики Немирівської ОТГ , на якому були висвітлені питання актуальності викладання математики в закладах середньої освіти, формування математичних компетентностей вчителя в умовах реформування освітньої галузі, впровадження принципів STEM освіти та питання підготовки учнів до ЗНО, обмін досвідом. Вчителька Пелішенко Л. В. проведела урок математики в 5 6 класі на тему: «Цілі числа. Раціональні числа».

Священна пам’ять про подвиг героїв минулого століття і нашого сьогодення пробуджує національну свідомість та кличе до безкомпромісної боротьби за незалежність України.

Щоб вшанувати річницю подвигу Героїв Крут для учнів школи було проведено тематичну лінійку та лекцію для учнів 6-9 класів «Герої Крут: пам’ять через роки».

З метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні від проекту «Всеосвіта» проведено Всеукраїнський конкурс «Безпечна дорога до школи». Вже стало традицією для учнів класу – комплекту брати участь у конкурсах від проекту «Всеосвіта». Знову маємо дипломи І та ІІ ступенів, подяки та цікаві подарунки.

Пожежна безпека в школі – це надзвичайно важлива справа. Щоб закріпити знання учнів з питань пожежної безпеки, сформувати навички правильних дій при пожежі, навчити швидко оцінювати небезпечні ситуації, приймати оптимальні рішення , щодо їх подолання, щоб активізувати пізнавальну і творчу діяльність та виховувати бережне ставлення до здоров’я, вчителями школи проведено ряд заходів. Учителі початкової школи Пелішенко Н. В. та Гладка А. Л. провели виховний захід «Пожежна безпека в школі». Пелішенко Л. В. організувала та провела з учнями 6-7 класів конкурс малюнків та плакатів « Азбука пожежної безпеки «, переглянули відеоролик про причини та наслідки пожеж, взяли участь у вікторині «Будь обережним з вогнем».