Заходи, проведені в філії «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступені»

В історії завжди залишаються імена, які з гордістю пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу Тараса Шевченка.

В похилій хаті край села,
Над ставом чистим і прозорим
Життя Тарасику дала
Кріпачка – мати, вбита горем.

Такими словами розпочала презентацію вихователька дошкільної групи Розанцева Н. М. Багато цікавого про поета дізналися вихованці та учні початкових класів.

Учителька математики Пелішенко Л. В. постійно зацікавлює учнів різними конкурсами, олімпіадами. Її девіз:»Математику тому вчити треба, що вона розум у порядок приводить». Учні нашої школи взяли участь у шкільному конкурсі усного рахунку, кращі рахівники отримали грамоти.

6 березня відбулося свято «Наші любі мами» в дошкільній підготовчій групі. Мета заходу: виховувати у дітей шанобливе ставлення до матері, бабусі, чуйне ставлення до дівчаток; сприяти розвитку творчих здібностей дітей. Розанцева Н. М. підготувала захоплюючі історії для дітей та батьків з віршами, піснями та танцями. Мами, бабусі і всі гості свята отримали подарунки, виготовлені дітками і вихователькою. Ніхто не сумував.