Заняття «Стоп булінг: протидія жорстокості та насильства»

Серед учнівської молоді останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства, довготривалих агресивних виявів та третирування в міжособистісних відносинах підлітків, які здійснюються самими дітьми одне до одного і називається булінгом. Шкільний булінг за своєю природою є складним, системним соціально психологічним явищем, яке розвивається в ситуації ворожості, конфліктності, страху. Тому з метою запобігання та профілактики випадків жорстокого ставлення для учнів 7-А, 7-Б класів НВК №2 та 7 класу Гуньківської школи практичним психологом НВК №2 м. Немирова проведено заняття з елементами тренінгу «Стоп булінг: протидія жорстокості та насильства». Одним із ефективних способів допомогти учням зрозуміти особливості проблем та наслідки булінгу – це звернення до сфери почуттів. Саме розвинена емпатійність допомагає не просто відчути, чому іншій людині неприємно, а ще й осягнути, що вона відчуває. Основною метою такої роботи – занурення учнів в емоційний стан кожного учасника булінгу та надати можливість спрогнозувати можливі наслідки.