Зустріч “Особливості організації навчально-виховного процесу дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітніх навчальних закладах”

4 жовтня 2017 року на базі Немирівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей” Немирівської міської ради Вінницької області була організована зустріч із спеціалістами навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області на тему “Особливості організації навчально-виховного процесу дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітніх навчальних закладах”. Директор НМЦ ПССО Каменщук Тетяна Дмитрівна та методист НМЦ ПССО Адамчук Людмила Леонтіївна надали ефективну методичну допомогу усім присутнім на семінарі: учасники мали можливість поповнити власні знання, практичні вміння та навички, які зможуть реалізовувати у своїй повсякденній роботі.

Під час підведення підсумків семінару асистенти вчителів, логопеди, практичні психологи, батьки дітей з ООП, соціальні педагоги, вчителі-предметники поділилися своїми враженнями та відзначили високий науково-методичний рівень проведення семінару. Учасники зустрічі висловили щиру вдячність Каменщук Т. Д. та Адамчук Л. Л. за отриману інформацію, затишок та гостинність, за створення комфортних умов для роботи. Сподіваємося на подальшу співпраці з працівниками навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області.