Зустріч з книгою

Книги – морська глибина:
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить.
Дивнії перли виносить.
Іван Франко

Найкращий друг, який завжди поруч, який не підведе і розрадить в хвилини відчаю – це книга. Скільки б вам не було років, в якій країні б ви не жили – завжди залишайтеся на хвилі новинок, які з’явилися у бібліотеці. Яскраві ілюстрації, запах фарби, нові автори, пригоди їх героїв, події, що захоплюють своїх читачів, прекрасні краєвиди рідного краю, поради, без яких ти не обійдешся,- ось те, що спонукає нас по-іншому оцінити майстерність письменника, поета. Книги – живі сторінки нашого життя. Вони не просто цікавлять, а хвилюють, заставляють кожного з нас переосмислювати своє теперішнє, цінувати минуле й впевнено крокувати у майбутнє. З книгою легше творити добро, виховувати моральні цінності, бо ти – людина.

4 грудня відбулася зустріч учнів 7-8 класів з бібліотекарями с.Язвинки – Наталією Гавриленко – Хомін та з с.Гуньки – Скирською Людмилою Іванівною. Запросила їх Кальницька О. М. – керівник гуртка «Пізнаємо рідний край» КЗ “Немирівського центру дитячої та юнацької творчості” на базі філії «Гуньківська ЗОШ І-ІІ ступенів». Дитячій увазі презентовано дві виставки – новинки сучасної літератури та розповідь про українську поетесу і письменницю М. В. Матіос ( нашу сучасницю, лауреата Шевченківської премії). Діти мали можливість позмагатися в інтелектуальній вікторині, розказати вірші, полинути в атмосферу країни книги, взяти додому почитати будь-який примірник що сподобався.

Грамоти та смаколики від наших бібліотекарів – це нагорода за ерудованість та обізнаність школярів. Дякуємо фахівцям за чудову роботу, за щирі слова і цікавий бібліотечний урок.