Зустріч з воїном ЗСУ

День Українського козацтва та День захисника України – це одне з найбільших свят нашої держави. Відзначається щорічно 14 жовтня в день святої Покрови Пречистої Богородиці, яка була завжди покровителькою українських козаків.

Із цього приводу до НВК № 2 м. Немирова завітав колишній учень школи Бевз Олександр, який на даний момент служить в рядах 3бройних сил України у Дніпропетровськоій області.

Разом із вчителем 3ахисту Вітчизни, Гоцуляком Едуардом Федоровичем та заступником директора з виховної роботи Залуцькою Наталією Петрівною учні десятих класів із задоволенням слухали про життя у армії. Олександр розповідав нам про розпорядок дня солдата.

День у солдата дуже важкий та розписаний по хвилинах: 1) підйом о 6 годині ранку; 2) 6:10 – ранкова зарядка; 3) О 7:30 – сніданок, і так протягом дня. Та лише в вечері вони можуть відпочити. Тому солдатом бути дуже важко . Але завдяки армії юнаки стають мужніми, відважними, дорослими – справжніми захисниками своєї Батьківщини.

Олександр казав, що бути солдатом важко, але це почесна місія – захищати Вітчизну. Ми вдячні йому за зустріч. Нашим хлопцям є на кого рівнятися!

Лівартовська Діана, учениця 10-А класу.