Звіт про проведення фестивалю ранкової зарядки до відзначення Всесвітнього дня здоров’я

До найважливіших факторів формування здорового способу життя належать фізична активність і загартування організму.

Режим руху, усвідомлення потреби в активній діяльності, ритми активності, відпочинку і сну є обов’язковими компонентами здорового способу життя.

9 квітня 2019 року о 09 год 45 хвилин на спортивному майданчику школи до Всесвітнього дня здоров’я було проведено загальношкільну ранкову зарядку під гаслом «Рух заради здоров’я». У ній взяли участь 65 учнів та п’ятеро учителів.

Учителі початкових класів провели бесіди про значення фізкультури і спорту в житті людини та гімнастику з елементами аеробіки.

Учитель основ здоров’я організував круглий стіл для учнів 5 – 9 класів «Рух – це здоров’я!»

Філософські принципи – рух як засіб існування матерії, а життя – це рух мають реальне втілення в біологічному світі у житті людини.