Батькам

Пробне ЗНО

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 12 жовтня 2018 року №154 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році» відбудеться пробне ЗНО:

• 16 березня 2019 року – з української мови і літератури;
  • 23 березня 2019 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація на ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні учасників Вінницької області триватиме на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти з 08 до 31 січня 2019 року.

Для реєстрації необхідно:

1. Зайти на сторінку реєстрації на пробне ЗНО.
  2. Заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку “Особистий кабінет”; вибрати предмети пробного ЗНО.
  3. З персональної сторінки (“Особистий кабінет”) роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО.
  4. На основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг.
  5. Роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО (інформацію буде розміщено в “Особистому кабінеті”учасника пробного ЗНО до 02.2019 року.

9 листопада 2018 пишемо радіодиктант єдності

18-й радіодиктант єдності звучатиме на хвилі Першого каналу UA: Українське радіо 9 листопада 2018 року – у День української писемності й мови.

Офіційне гасло цьогорічного заходу – #пишеморазом. Воно підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови. Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб.

Початок заходу – об 11:00. Вступна частина триватиме півгодини, радіодиктант почнеться об 11:30.

Усі охочі традиційно можуть надіслати роботи поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ – 1, 01001 із позначкою «Радіодиктант» (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада – про це свідчитиме поштовий штемпель), відсканувати або сфотографувати текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронної поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua. Зображення має бути якісним, текст – написаним від руки (роботи, набрані у будь-якому текстовому редакторі, не розглядатимуться). Комісія приймає також тексти, написані шрифтом Брайля.

До уваги учнів, учителів, батьків!

Освітній проект «На Урок» запрошує взяти участь у Всеукраїнській інтернет – олімпіаді «На Урок», яка проходить з 1 вересня по 31 жовтня 2018 року.

Реєстрація  – з 1 по 30 вересня,

виконання завдань – 1 по 31 жовтня,

оприлюднення результатів – 31 жовтня.

Завдання складено за шкільною програмою 1-11 класів з таких предметів:

• українська мова та література
  • математика
  • англійська мова
  • біологія
  • інформатика
  • предмети початкової школи
  • історія
  • правознавство
  • трудове навчання(для хлопців та дівчат)
  • основи здоров’я
  • зарубіжна література
  • географія
  • хімія
  • фізика

Зареєструватися можна на сайті  Освітнього проекту за посиланням https://naurok.com.ua/olimpiada.

Звіт директора школи переноситься, про дату буде повідомлено додатково

Оголошується прийом дітей ліцейних (8, 10) класів!

Випробування в рамках основного конкурсного прийому будуть проводитися після закінчення навчального року.

До участі у конкурсному відборі допускаються учні, які за результатами семестрового та річного оцінювання мають бали високого та достатнього рівнів (не нижче 8 балів) з профільного предмету.

До участі в конкурсі допускаються діти на підставі особистої заяви (до 10 класу) чи  заяви батьків (до 8 класу), що подається на ім’я директора навчального закладу, табеля успішності учня.

Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 8-го класу ліцею, проводяться з навчальних предметів, що відповідають спеціалізації закладу, в письмовій формі.

Приймання учнів до навчального закладу того самого типу та/або за спеціалізацією, за якою дитина навчалася раніше, може відбуватися за співбесідою (у випадку, якщо дитина має бали високого рівня).

Увага!

У понеділок – 5 березня 2018 р. – у актовій залі школи відбудуться загальношкільні батьківські збори батьків учнів 9-х класів. Початок – о 16:00. Запрошуються всі батьки дев’ятикласників.

Лист МОН України № 1/9-27 від 22 січня 2018 року “Щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017/18 навчальному році

Карантин

Шановні учні та батьки. З вівторка (30.01) у школі оголошено карантин. Завдання для самостійного виконання будуть розміщені на сторінці дистанційного навчання.

Візьми участь у пробному ЗНО – 2018!

Реєстрація на пробне ЗНО буде тривати з 9 по 31 січня 2018 року через мережу Інтернет на сайті Вінницького РЦОЯО.

24 березня 2018 рокуукраїнська мова та література.

31 березня 2018 рокуматематика, історія України, іноземні мови, біологія, географія, фізика, хімія.

Вартість участі в одному тестуванні – 129 грн.