Учням

Оголошується прийом дітей ліцейних (8, 10) класів!

Випробування в рамках основного конкурсного прийому будуть проводитися після закінчення навчального року.

До участі у конкурсному відборі допускаються учні, які за результатами семестрового та річного оцінювання мають бали високого та достатнього рівнів (не нижче 8 балів) з профільного предмету.

До участі в конкурсі допускаються діти на підставі особистої заяви (до 10 класу) чи  заяви батьків (до 8 класу), що подається на ім’я директора навчального закладу, табеля успішності учня.

Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 8-го класу ліцею, проводяться з навчальних предметів, що відповідають спеціалізації закладу, в письмовій формі.

Приймання учнів до навчального закладу того самого типу та/або за спеціалізацією, за якою дитина навчалася раніше, може відбуватися за співбесідою (у випадку, якщо дитина має бали високого рівня).

До уваги школярів та їх батьків!

З 12 лютого 2018 р. у школі відновлюється освітній процес.

До 12 лютого 2018 року триває дистанційне навчання.

Лист МОН України № 1/9-27 від 22 січня 2018 року “Щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017/18 навчальному році

Карантин

Шановні учні та батьки. З вівторка (30.01) у школі оголошено карантин. Завдання для самостійного виконання будуть розміщені на сторінці дистанційного навчання.

Візьми участь у пробному ЗНО – 2018!

Реєстрація на пробне ЗНО буде тривати з 9 по 31 січня 2018 року через мережу Інтернет на сайті Вінницького РЦОЯО.

24 березня 2018 рокуукраїнська мова та література.

31 березня 2018 рокуматематика, історія України, іноземні мови, біологія, географія, фізика, хімія.

Вартість участі в одному тестуванні – 129 грн.