Вчителям

9 листопада 2018 пишемо радіодиктант єдності

18-й радіодиктант єдності звучатиме на хвилі Першого каналу UA: Українське радіо 9 листопада 2018 року – у День української писемності й мови.

Офіційне гасло цьогорічного заходу – #пишеморазом. Воно підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови. Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб.

Початок заходу – об 11:00. Вступна частина триватиме півгодини, радіодиктант почнеться об 11:30.

Усі охочі традиційно можуть надіслати роботи поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ – 1, 01001 із позначкою «Радіодиктант» (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада – про це свідчитиме поштовий штемпель), відсканувати або сфотографувати текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронної поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua. Зображення має бути якісним, текст – написаним від руки (роботи, набрані у будь-якому текстовому редакторі, не розглядатимуться). Комісія приймає також тексти, написані шрифтом Брайля.

До уваги учнів, учителів, батьків!

Освітній проект «На Урок» запрошує взяти участь у Всеукраїнській інтернет – олімпіаді «На Урок», яка проходить з 1 вересня по 31 жовтня 2018 року.

Реєстрація  – з 1 по 30 вересня,

виконання завдань – 1 по 31 жовтня,

оприлюднення результатів – 31 жовтня.

Завдання складено за шкільною програмою 1-11 класів з таких предметів:

• українська мова та література
  • математика
  • англійська мова
  • біологія
  • інформатика
  • предмети початкової школи
  • історія
  • правознавство
  • трудове навчання(для хлопців та дівчат)
  • основи здоров’я
  • зарубіжна література
  • географія
  • хімія
  • фізика

Зареєструватися можна на сайті  Освітнього проекту за посиланням https://naurok.com.ua/olimpiada.

Звіт директора школи переноситься, про дату буде повідомлено додатково

Щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2017/2018 навчальному році

До уваги школярів та їх батьків!

З 12 лютого 2018 р. у школі відновлюється освітній процес.

До 12 лютого 2018 року триває дистанційне навчання.

Візьми участь у пробному ЗНО – 2018!

Реєстрація на пробне ЗНО буде тривати з 9 по 31 січня 2018 року через мережу Інтернет на сайті Вінницького РЦОЯО.

24 березня 2018 рокуукраїнська мова та література.

31 березня 2018 рокуматематика, історія України, іноземні мови, біологія, географія, фізика, хімія.

Вартість участі в одному тестуванні – 129 грн.