Про школу

2016-2017 навчальний рік

Педагогічний колектив НВК №2  м. Немирова  нараховує 81 учителя, з них

• 3– мають звання «Відмінник освіти України»
  • 16 – звання «учитель-методист»
  • 18 – звання «старший учитель»
  • 76 учителів  мають вищу освіту
  • 2 – бакалавр
  • 4 – с/ спец. освіту
  • 47 учителів мають кв. категорію «спеціаліст вищої категорії»
  • 9 – «спеціаліст І категорії»
  • 12 – «спеціаліст ІІ категорії»
  • 7 – кв. категорію «спеціаліст»

Педагогічним колективом школи видано книги: «Меморіальна кімната-музей Марка Вовчка», «Не забуваймо незабутнє» – з історії навчального закладу, «Жива пам’ять поколінь» – книга спогадів, документів, матеріалів учасників Другої світової війни, зібрані учнями школи; 75 методичних посібників. Матеріали педагогів школи публікуються у фахових журналах. Створена медіатека з досвіду  роботи учителів школи.

Події шкільного життя висвітлюються в газеті навчального закладу «Шкільна стежина», яка видається з 2007 р.

В школі здійснюється соціально-психологічний супровід учнів, просвіта, консультування батьків та педагогів з питань виховання дітей та підлітків відповідно плану роботи практичного психолога та соціального педагога.

На базі навчального закладу створено логопедичний  пункт.

НВК №2 м. Немирова є пунктом проведення ЗНО для учнів Немирівського району.

За активну участь в інноваційній модернізації національної системи освіти навчальний заклад нагороджений Дипломом Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук.

У школі навчається 774 учні у 31 класі.

З них:

• у 1-4-х класах – 295 учнів;
  • 5-9-х класах – 408 учнів;
  • 10-11-х класах – 71 учень.

У 2016/2017 н. р., окрім загальноосвітніх класів, існують класи з профільним навчанням:

• гуманітарний ( українська, російська, англійська, німецька, польська  мови);
  • суспільно-гуманітарний (історія);
  • математичний;
  • технологічний.

З 1 класу учні поглиблено вивчають англійську мову. З 1 вересня 2017 року функціонує 1 клас, який працює за програмою «Інтелект України». У 8 класі створено проліцейні класи з поглибленим вивченням філологічних, суспільних дисциплін, математики,  в  старшій  школі продовжується  навчання учнів за обраними профілями. Крім цього, в НВК №2 м. Немирова створено умови для функціонування технологічного профілю навчання. Учні старших класів НВК №2 м. Немирова та шкіл Немирівського району мають можливість оволодівати робітничими спеціальностями:

• оператор комп’ютерного набору;
  • водій автомобіля категорії «В» і «С»;
  • швачка ІІІ розряду.

Щороку школярі показують гарні результати знань на різноманітних конкурсах, олімпіадах, захистах робіт членів МАН, при складанні ЗНО.

Для надання якісних освітніх послуг учням у навчальному закладі створена відповідна  матеріально-технічна база: два кабінети облаштовано відповідно до сучасних вимог (географії, математики, фізики), три кабінети інформатики, чотири  класи з мультимедійним обладнанням,  майстерні для проведення уроків трудового навчання, спортивна зала для ігрових видів спорту, гімнастична спортивна зала з тренажерами та дошками Євмінова, хореографічна зала, спортивний майданчик, ігровий  майданчик для учнів початкових класів, бібліотека, мобільна  бібліотека, зона wi-fi з безкоштовним та безпечним доступом для усіх учителів та учнів, музей Марка Вовчка, музей Миколи Трублаїні. Крім цього,  для проведення уроків професійного  навчання у школі створено кабінети автосправи, правил дорожнього руху, є швейна майстерня (32 швейні машинки); 4 вантажні та 1 легковий автомобілі забезпечують навчання учнів практичному водінню автотранспортними засобами.

У школі працюють гуртки, спортивні факультативи, зразковий аматорський танцювальний колектив «Перлина».

Підвіз до школи здійснюється для 29 сільських дітей із закритих шкіл населених пунктів:  із сіл Зарудинці, Йосипенки,  Озеро, Березівка-15 учнів, із с. Монастирок, с. Селевінці – 14 учнів, а також учні с. Гуньки – 8 , батьки яких виявили бажання навчати дітей в НВК №2 м. Немирова. Діти підвозяться орендованим автотранспортом Немирівського АТП-10510.

З 2014 року в навчальному закладі впроваджується Програма інклюзивного навчання.

У 2015 році для опалення приміщень НВК №2 м. Немирова введено в експлуатацію нову котельню на альтернативному виді палива.

У грудні 2016 р. замінено 124 вікна  на металопластикові.

2017-2018 навчальний рік

Педагогічний колектив НВК №2 м. Немирова нараховує 81 учителя, з них

• 3 – мають звання «Відмінник освіти України»
  • 15 – звання «учитель-методист»
  • 18 – звання «старший учитель»
  • 76 – мають вищу освіту
  • 2 – бакалавр
  • 3 – с/спец. освіту
  • 45 – мають кв. категорію «спеціаліст вищої категорії»
  • 9 – «спеціаліст І категорії»
  • 11 – «спеціаліст ІІ категорії»
  • 7 – кв. категорію «спеціаліст»

Стаж роботи:

• 1 – соціальний педагог
  • 2 – педагог-організатор
  • 1 – керівник танцювального колективу

У школі навчається 777 учнів у 32 класах.

З них:

• у 1-4-х класах – 295 учнів;
  • 5-9-х класах – 411 учнів;
  • 10-11-х класах – 71 учень.

У 2017/2018 н. р., окрім загальноосвітніх класів, існують класи з профільним навчанням:

• гуманітарний (українська, російська, англійська, німецька, польська, французька мови);
  • математичний;
  • технологічний.

З 1 класу учні поглиблено вивчають англійську мову. 1-В та 2-В класи працюють за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України».