Інформація про заходи

Третій тиждень у першому класі «Мої друзі». Мета – допомогти учням з’ясувати зміст понять «друг», «товариш», формувати толерантні стосунки в колективі. Вчителька Цвень Оксана Олександрівна проводить цікаві ігри для своїх учнів. Діти розуміють, що дружба приносить у наше життя радість. Друзів не буває багато.

Вересень – місячник з безпеки руху. «Увага! Діти на дорозі». Тому ми наполегливо вивчаємо Правила дорожнього руху з учнями школи. В 1-4 класах провели бесіди «Мій шлях до школи» та вікторину «Знаємо та виконуємо ПДР» Серед учнів 5-9 класів відбувся конкурс « Знання дорожнього руху- безпека вашого життя».

Діти зрозуміли, що правила треба знати і виконувати – це найголовніше і найважливіше для життя і здоров’я.

З метою пропаганди здорового способу життя з 16.09 по 23.09 в нашій школі проходив тиждень фізичної культури та Захисту Вітчизни. Учитель Мазур Ігор Петрович та класоводи початкових класів Цвень О.О, Гладка А.Л, Пелішенко Н.В, організували цікаві спортивні змагання.

Робота була спрямована:

• виховання в учнів орієнтації на здоровий спосіб життя.
  • покращення здоров’я.
  • залучення учнів до занять фізичною культурою і спортом.